Detaily dělají svatební hostinu

Každá nevěsta si přeje, aby byl její svatební den naprosto dokonalý. Plánuje ho většinou do těch nejtitěrnějších detailů. Chce mít vše slazené barevně a do jednoho stylu. A proč by taky ne? Jsou to přesně ty věci, které dělají svatbou tak krásnou a nezapomenutelnou událostí. Dáme vám pár rad, jak ji ještě více udělat dokonalou.

svatební předměty

Snažte se o to, aby se všichni svatebčané cítili dobře a na svatbu měli pěkné vzpomínky. Toho můžete docílit například drobnými dárečky, které jim připomenou váš den. V poslední době jsou moderní například perníčky, čokoládičky nebo malé lahvičky vína se jmény novomanželů a datem jejich svatby. Je jen na vás, jakou drobnost zvolíte. Hlavně volte tak, aby vás to nezruinovalo. Přece jenom při velkém počtu hostů by se cena za dárečky mohla vyšplhat na opravdu velkou částku. Nezapomínejte ale, že potěší opravdu drobnost a jen vy víte, co si můžete dovolit.

Další věcí, která každého zaujme a potěší jsou například svatební etikety na víno goldpress.cz. Láhve s nálepkou vašich jmen a datem svatby doplněné například o květiny nebo postavičky vypadají opravdu skvěle nejen na svatebním stole. Navíc se dají použít například i na láhve od slivovice nebo jiného alkoholu. Radost vám budou dělat nejen ve stavební den, ale pokud si je necháte na další použití, tak i po dalších několik let. Vždy si tento den touto drobností mile připomenete.

svatební stůl

Dalším krásným detailem můžou být ubrousky a jejich styl skládaní. Můžete je poskládat do různých tvarů, ukrýt do nich jmenovky nebo je ovázat stužkami. Je jen na vás, jaký styl si zvolíte. Pamatujte na to, že dokreslují celou svatební tabuli. Dobře zvolená barva a styl uložení ji příjemně doladí a hosty mile překvapí, pokud budou mít nějaký konkrétní tvar nebo u nich bude zakomponováno jejich jméno.

V detailech svatby se meze nekladou. Je pouze na vás, kolik si na ně uděláte času a jak jsou pro vás důležité. Nebojte se požádat při vymýšlení nebo zdobení o pomoc. Přece jenom se vdáváte pouze jednou, tak ať to stojí za to!