Jak vyzrát na prodloužení erekce

Jak vyzrát na prodloužení erekce


Připadá vám, že váš partner je sice dostatečně svalnatý a tělesně zdatný, ale v posteli to není ono? Zdá se vám, že by docela „bodlo“ prodloužení erekce? Odbývá milostnou předehru a předčasně ejakuluje, anebo se naopak předehře věnuje moc dlouho a penis i přesto zůstává jako ohebná hadička? Toto bývají obvyklé potíže, s nimiž se ženy obrací s radou na odborníky – sexuology. Co by vám takový specialista na váš dotaz odpověděl?

ženské oko

Málo a špatně spíte a milujete se večer – ráno kolem osmé mají muži nejvíce testosteronu a tehdy bude sex mnohem lepší, než večer. Večer ulehněte do postele, pouze se objímejte, hlaďte, líbejte a vyměňujte si něžná přívětivá slůvka lásky a porozumění.

Nechybí vám hořčík – současný život je plný stresu a ten doslova vytahuje z těla hořčík neboli magnézium. Doplňujte hořčík třeba minerálkou Magnesia Extra a stresu se aktivně postavte. Kromě doplnění hořčíku pomáhají i zázračné bylinky, kam patří Kotvičník zemní a všechny druhy Ženšenu.

dívka pod deštníkem

Detoxikujte organismus – pokud se stravujete zdravě, navštěvujete prodejny zdravé výživy, a přesto to v sexu není ono, zkuste některou z detoxikačních metod. Osvědčené jsou například Chlorella, Spirulina, Přeslička rolní a častější pojídání syrového česneku.

Dejte muži šanci vás cítit – dovolte partnerovi, aby cítil vaše tělo, váš přirozený ženský pot. Neostýchejte se mu nabídnout své kalhotky, propocené tričko a použité silonky k čichání, je to velmi výrazný erotický stimul a mužům to udržuje erekci po dlouhou dobu velice spolehlivě. Toto sexuologové moc dobře ví.

Stimulujte mu i jiná místa, než rozkrok – některé ženy ve snaze vyhovět partnerovi a docílit vzrušení i pro sebe, stimulují stále to stejné místo – varlata a penis – rukou, rty, jazykem, a třeba i umělou vagínou, když je po ruce. To je ale málo, partnerovo tělo je velmi citlivé na doteky, a když víte, kam sáhnout, tak…nejsilnější erotogenní zóny jsou na chodidlech a uprostřed pupíku – ten je přímo spouštěčem mužské (i ženské) rozkoše.