Když se řekne bohatství

V čem tkví bohatství? Je to v penězích, majetku a ve financích? Každý, kdo se zamyslí a přemýšlí, trochu v uvozovkách normálně, ví, že bohatství nespočívá v penězích ani majetcích, ale v tom, jací jsme a koho máme rádi, jak se chováme a jak žijeme. To je naše pravé bohatství, protože můžeme mít miliony a nemusíme být vnitřně šťastní a můžeme mít pár korun v kapse a můžeme být šťastní a na tom světě spokojení. Bohatství také tkví ve zdraví. Kdo ho nemá, ten po něm touží, kdo ho má, si jej neváží, a to není žádné moudro, to nám napovídá selský rozum. Zdraví by mělo být pro každého prvořadé.

truhla

  • Jenomže bez peněz se také nedá žít, to musíme brát v potaz, takže ten, kdo peníze potřebuje a nevlastní je, bude zřejmě uvažovat nad půjčkou. Nejlepší jsou v této oblasti z naší vlastní zkušenosti úvěry, protože ručíte nemovitostí a získáte tím nejnižší možný úrok na trhu. Ručení nemovitostí spočívá v tom, že ji dáte takzvaně do zástavy. Odhadne se její celková hodnota a podle toho můžete získat třeba až 70% z této odhadní ceny. Plnou hodnotu však nikdy získat nemůžete, protože to je dáno normami a platným povolením vydaným ČNB. Jakmile je vše propočítáno, připočítá se úroková sazba v případě spotřebitelských úvěrů začíná již na 4% p.a., pokud nemáte záznam nebo jde pouze o nějakou drobnost a jestliže máte vážnější záznam nebo dluhy a exekuce, pak začínám na 7% p.a. Je však možné jednat a tolerovat záznamy, takže je zde vždy nějaká naděje. Podnikatelské úvěry poskytujeme firmám, podnikatelům a OSVČ jako peníze, které použijí do podnikání.

zisky
Spotřebitelské a podnikatelské úvěry s výhodnými podmínkami a splatností až 30 let. https://www.hypotekybezregistru.cz/

Vyplňte online žádost

Tato služba je zdarma, nic za ní platit nebudete. My se s vámi seznámíme, začneme se zabývat vaším případem a na základně dodaných informací, vám provedeme předběžný návrh, který vám zašleme. Následně se můžete rozhodnout, zdali budete s námi nadále spolupracovat a uděláme již konkrétní nabídku vám na míru, nebo zdali máte jinou možnost a zvolíte něco jiného. Za provedení návrhu se nic neplatí ani předem, ani posléze. Tato služba je zdarma.