Moje fitness

Moje fitness


Taky patříte k těm lidem, kteří dbají o svou postavu, a hlavně o své zdraví? Pokud ano, tak se můžete podívat na webovou stránku výživového poradce z Liberce milamichalicek.cz/, kde se také dozvíte více o fitness a taky o trenérů z Liberce. Můžete se tedy svěřit do péče profesionálního fitness trenéra v Liberci, který vám pomůže s vaším zdravím a taky s vaší postavou. Abych se přiznala, já jsem s těmito službami byla velice spokojená, protože jsem měla jedenáct kilo nadváhy. Chtěla jsem mít skvělého výživového poradce, který by mi poradil. A protože bydlím v Liberci, takže pro mě výživový poradce z Liberce byl pro mě opravdu ideální.

Fitness mě baví.

Chtěla jsem, abych měla zase lepší postavu, přesně takovou, jakou jsem měla kdysi. Tady na této webové stránce uvidíte také proměny pod jeho vedením, což velmi oceňuji, fotky totiž velmi motivují. Je to kvalitní a taky profesionální výživový poradce z Liberce, který se postará o to, aby vaše vysněná postava se stala realitou a nebyla jenom pouhým snem. Protože mnoho lidí sní o pěkné postavě, jenomže neumí pro to nic udělat. Někdy jsou nadšení do sportování nebo do fitness, ale po měsíci anebo dokonce někdy i dříve je to pomine. Už je to nebaví. A takovým lidem se říká ledňáčci.

Moc ráda cvičím.

A ledňáčci proto, protože si dají vždycky na Nový rok předsevzetí, že shodí nějaká ta kila. Jenomže potom v lednu ještě skončí. Tak to jsou ledňáčci. Nicméně ale já patřím k těm lidem, kteří vydrželi. Protože už cvičím tři roky a kila už mám dole a nyní už jenom formuji postavu a jsem velice ráda, že mi výživový poradce z Liberce opravdu pomohl. Lepšího poradce jsem si vybrat nemohla, proto když se podíváte na jeho webové stránky, tak tam budete mít odkaz i na Facebook, ale taky na Instagram. Tam taky na sociálních můžete vidět všechny proměny a taky úspěchy, tak se nechte inspirovat.