Toužíte po novostavbě?

Toužíte po novostavbě?


Stavba domu nebyla nikdy jednodušší
Určitě máte ve svém okolí někoho kdo si stavěl nebo staví dům sám. Většina lidí by vám asi řekla že by takové rozhodnutí už nikdy neudělali. Stavba domu svépomocí má sice svoje nesporné výhody, které tkví hlavně v uspoření nemalé částky peněz. Nicméně je potřeba dodat, že má i spoustu nevýhod. A ta hlavní je v tom, že na stavbě je potřeba trávit opravdu spoustu času, abyste se někam pohnuli. Protože většina lidí dnes staví na hypotéku, může mít banka někdy i problém s tím, že stavba nepostupuje tak rychle jak očekává. Proto přípon ústavu svépomocí důkladně zvažte.

moderní dům

Někteří lidé raději volí cestu rekonstrukce staršího domu, což ale také není řešení pro každého. Rekonstrukce může trvat daleko déle než se čekalo, protože starší domy byly stavěny všelijak a tak je jasné že někdy narazíte na překvapení, které vám rozhodně radost neudělá.

uzavření smlouvy

Ideální je nechat si postavit dům na klíč. Můžete si vybrat třeba bungalov 4+kk, který bude vybavený moderními technologiemi. Díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům budete mít nízkoenergetický dům, který bude levný na provoz. Nechte si postavit moderní dům, ve kterém se nebudete bát účtů za elektřinu ani za vytápění.

Vyberte si spolupráci s námi
Každý kdo hledá firmu pro stavbu domu na klíč, by měl zvážit komu svěří svoje finance. Na trhu působí celá řada firem, které rozhodně nejsou spolehlivé. My stavíme domy v termínu, a domy jsme stavěli i pár známým osobnostem. Najděte si na našem webu recenze od klientů i fotografie hotových domů. Můžete se podívat i na dispozici jednotlivých typů domů a vybrat si tak dům, který bude nejlépe odpovídat tomu, co od rodinného domu požadujete. Rovněž se dozvíte, co je v ceně každého domu a můžete si tak vybrat i kuchyňskou linku podle sebe, která jako jediná v ceně domu není.