Žijme lépe!

Vy jediní dokážete na sobě něco změnit. Ovládat své emoce. Dělat různá rozhodnutí. Využijte toho a dělejte to, co chcete. Nebaví Vás Vaše dosavadní práce? Pokud to okolnosti dovolují, změňte ji. Nelíbí se Vám, v jaké společnosti se nacházíte? Změňte prostředí i lidi kolem sebe. Lidé, kteří jsou okolo nás, nás nějakým způsobem ovlivňují. Jestliže se s nimi nechcete bavit, tak nemusíte. Nelíbí se Vám v dnešní době znečištění planety? Udělejte pro to něco!
posluchači koncertu
Snažte se mít co nejmenší dopad na planetu a tuto vizi propagujte i dále, třeba se najdou lidé, které také ovlivníte. Chcete procestovat různé oblasti, ale bojíte se? Kdy jindy to udělat, když ne teď? Snažte se žít. Nepřežívejte. Alespoň pak budete mít různé vzpomínky a příběhy pro Vaše děti a vnoučata. Do života Vám občas vstoupí smůla, ale s tou musíte počítat. Vše špatné je pro něco dobré. Berte to jako ponaučení pro příště. Chybami se člověk učí. Vy jediní se díky nim můžete posouvat dále na Vaší cestě. Pomáhejte ostatním. Lidé by si měli více pomáhat a nesoustředit se jen na sebe. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude pomoc od ostatních také hodit. Proto pokud můžete, pomáhejte ostatním. Naučte se říkat ne. Pokud neustále budete říkat ano, ale v hlavě víte, že chcete říct ne, není to dobré. Děláte vlastně něco, co dělat nechcete, a to Vás nenaplňuje.
radost ze života na silnici
Odpočívejte a relaxujte. Vaše tělo není stroj a potřebuje odpočinek. Nemějte tedy denní program přeplněný od rána do večera. Každý den si najděte čas i na relaxaci a odpočinek. Než si něco pořídíte, zamyslete se nad tím, zda to opravdu potřebujete. Je samozřejmé, že pokud si něco koupíte, uděláte si tím radost. Časem by se ale mohlo stát, že doma máte nepotřebné věci, které Vám k ničemu neslouží. Ulevíte tím i Vaší peněžence. Jestliže potřebujete probrat nějaké osobní věci, ale nemáte s kým, navštivte psychologa. Ten Vám může pomoci a není to ostuda.