Ale to jste již udělali

Váš rodinný dům je již dobře zateplený. Máte toto opatření kvůli neustále rostoucím energiím, tedy jejich cenám za ně. Tady opravdu důkladné zateplení pomůže. A to pořádné a celého domu, včetně střechy. I topidla máte vyřešené, na plyn, elektřinu i na tuhá paliva. Kdoví co náš ještě čeká v této oblasti. Fasáda je jako nová, střecha je také v dobrém stavu. Takže kam výhodně investovat zbylé peníze, než propadnou inflaci? Ta je velmi neodbytná, už nekoupíte za stejné peníze skoro nic. Nejlépe se má sice kromě nemovitostí investovat do pozemků, ale ty už nějak nejsou, vše je prodané, nebo pokud jsou v nabídce, tak za tak vysoké ceny, že jsou vlastně neprodejné. Ale vy máte velmi velký pozemek kolem vašeho domu. Je sice oplocený, ale jinak nevyužitý. To je celkem škoda. A v dosahu má navíc inženýrské sítě. Tady je možná na místě dobrý nápad, který do rodinné kasy může přinést nějaké finanční prostředky. Takže jaký je ten nápad?

šetří na mobilheim

Co kdybyste si koupili mobilní dům a umístili ho na vašem pozemku a během roku pronajímali? Každá koruna je dobrá, a vy budete chráněni před inflací. A kde takový dům seženete? No přece tam, kde je výroba mobilních domů https://www.top-mobilnidomy.cz/.

staré mobilní domy

Ano, u této společnosti si z jejich široké nabídky kvalitní dům určitě vyberete. Uvedená společnost vám ho dopraví na vámi vybrané místo a po provedeném napojení na inženýrské sítě, můžete začít pronajímat mobilní dům klientům. Uvedený mobilní dům můžete mít celoročně obyvatelný s důkladným zateplením. Nebo jen sezonní, ten je levnější. Také můžete mít uvedený dům nový, nebo starší, již použitý. Ten je také levnější. Podle vašich požadavků může být i kompletně zařízený nábytkem, kuchyní i koupelnou. Záleží jen od vás. To znamená postelemi, skříněmi, stoly, pohovkami, ale také ledničkou, sporákem i myčkou nádobí.