Ruční bazénový vysavač poslouží stejně dobře, jako robotika

Když si prohlédnete sortiment výrobků v kategorii bazénových vysavačů, zjistíte, že se mezi sebou odlišují zejména automatizací procesu čištění. Jsou mezi nimi, jak naprosto dokonalé automatické stroje, tak i docela primitivní nástavce na výsuvnou tyč, které vyžadují vaši maximální součinnost.

Na první pohled se může zdát, že stroj zastane více práce a odvede ji také mnohem lépe, tohle samozřejmě platí např. pro zcela automatizované výrobní linky v automobilovém průmyslu, ale co se týče odsávání nečistot ze dna bazénu, je tomu jinak.

občerstvení u bazénu

Robotický vysavač si samozřejmě poradí a práci zvládne na jedničku, ale to samé zvládnete i vy, pokud nejste líní, a jste ve své práci důslední.

Proč si pořídit ruční vysavač

Důvěřujte sami sobě – kdo věří ve vlastní schopnosti, ten dosáhne úspěchu vzhledem k tomu, že k sobě intuitivně (energeticky) přitahuje názorově a smýšlením podobné jedince. Čím více se snažíte a vytváříte kolem sebe pozitivní životní náboj, tím lépe se vám povede a na vaší životní cestě se k vám budou připojovat také pozitivní lidé. Platí to i pro pracovní úsilí včetně snahy o čištění bazénu ručním bazénovým vysavačem.

vnitřní bazén

Prací s nástavcem se vám zlepší nálada díky fyzické námaze, bazénové dno bude čisté úplně stejně, jako s robotickým vysavačem, a možná, že k vám záhy zavítají vaši přátelé, kteří budou chtít spolu s vámi bazén vyzkoušet, poklábosit a užít si pěkné slunečné odpoledne.

Na nástavci se těžko něco pokazí – když se vám porouchá robotický vysavač, a bude-li ještě v záruce, budete celkem bez starostí, ovšem na vyřízení reklamace bude plynout lhůta jednoho měsíce a po tu dobu bude bazénové dno znečištěné, a možná, že si kvůli tomu pořídíte alespoň teleskopický nástavec. Na něm se nemá co pokazit, a pokud vám třeba díky vaší nepozornosti či nešikovnosti praskne, není to značná finanční újma.