Investujte do zlatého čísla

Zlatá čísla jsou telefonní čísla, která jsou tvořena tak, aby byla snadno zapamatovatelná, unikátní a originální. Často do nich investují firmy zřizující infolinky, ale i mnoho dalších podnikatelů a obchodníků. Velikou výhodou je to, že vaši stávající i potenciální zákazníci si kontakt na vás zapamatují, což vás odliší od konkurence. Navíc to působí samozřejmě mnohem profesionálněji.žena u baru s mobilem

Předvolba 60x je dobrou volbou
Jaké zlaté číslo https://www.vipcisla.cz/cs/m-35-zlata-cisla-s-predvolbou-60x si však vybrat? Svou volbu je potřeba opravdu dobře zvážit. Promyslete si, k jakým účelům přesně to potřebujete. Dále je dobré se seznámit s tím, jaké všechny kombinace existují, jaké patří mezi nejoblíbenější, jaké naopak mezi nejlépe zapamatovatelné. Zpravidla lze však říct, že pokud se rozhodnete pro telefonní číslo s předvolbou 60x, tak chybu neuděláte. Toto dvojčíslí je tradiční, lidé jej znají a neznačí nic neobvyklého, právě naopak, a to je výhodou.

Možností máte mnoho
Volbu předvolby bychom měli, nyní je na čase vybrat konkrétní číslo. Zde záleží hlavně na vašich finančních možnostech. Nejlepší by totiž samozřejmě bylo, aby za čísly 60 následovala už jen jedna cifra, která by se sedmkrát zopakovala. Za něco takového byste zaplatili zhruba necelého půl milionu. Pokud jste však drobnější podnikatel a takové možnosti nemáte, nezoufejte. Existuje i mnoho dalších zajímavých kombinací, jejichž cena se pohybuje pouze v rámci desítek tisíc. Příkladem jsou následující čísla:
mobil v ruce

  • 602 332 333 – po předvolbě budou následovat už jen dvě cifry, které se náhodně střídají nebo tvoří posloupnost
  • 606 88 77 66 – dvojice cifer, které v tomto případě navíc i postupně klesají
  • 601 01 02 03 – vzestupné, a tím pádem snadno zapamatovatelné cifry
  • 601 061 061 – dvě shodné trojice, které se dají zapamatovat již po prvním pohledu
  • A mnoho dalších variant, kombinací, variací…