Doorway page

Říkáte, že jste ještě neslyšeli o pojmu doorway page? Pak jste na správné adrese. V našem dnešním článku se o tomto termínu dozvíte spoustu zajímavých informací.
Dalo by se říct, že doorway page je nástroj, který umí zmást. Samozřejmě ne lidi, jak by si někteří mohli myslet. Díky této technice je možné zmást roboty. Něco takového je pro některé stránky skutečně užitečné.kódování ve světě počítačů
Možná si teď říkáte, jak něco takového funguje. Nejedná se o nic složitého.
Probíhá to tak, že pokud se chcete někam dostat, je potřeba se prokliknout přes nějakou tu reklamu. S něčím takovým mají roboti opravdu velký problém. Nejen tedy s tímto mohou mít roboti problém. Pokud sledujete filmy online, určitě se vám také někdy stalo, že jste se museli proklikat přes obrázky, abyste daný film mohli spustit. Pro roboty je něco takového velice obtížné. Často také nevyřešitelné.
V dnešní době se ale tato technika již nevyužívá tolik, jako tomu bylo dříve. Z jakého důvodu? Za něco takového se platí pokuty a to nemalého rozsahu. Zejména z tohoto důvodu se od tohoto způsobu upustilo.
Jestli je něco, čeho je možné si povšimnout, pak je to to, že pro člověka taková stránka není po estetické stránce nijak perfektní. Pro roboty je tomu ale jinak. Vidí ji jinak než naše maličkost.
Právě poté, co je daný člověk přesměrován, se ocitne na stránce, která je upravená tak, aby se v ní daný člověk jednoduše vyznal. Najdete na ní tedy vše potřebné. Vše je rozděleno do jednotlivých sekcí, takže člověk nemá problém vyhledat to, co potřebuje.útok hackera
Může se jednat například o stránky, které se zabývají prodejem a to ať už oblečení, obuvi či čehokoliv jiného.
V dnešní době se ale s touto metodou setkáte jen málokde. Pokud by vás tedy zajímalo, jak něco takového vypadá, opravdu budete hledat jen obtížně.
Pokud byste se ale rádi dozvěděli více informací o této metodě, pak máte rozhodně možnost. Stačí, když si je vyhledáte pomocí vašeho internetového vyhledávače.