Kolik stojí založení společnosti?

Kolik stojí založení společnosti?


Jdete si za svým snem a chystáte se založit společnost? Je těžké udělat ten první krok a odvážit se, přeci jen nevíte jistě, do čeho jdete a jak vám to bude “šlapat”, ale jistě ráda vám se založením společnosti pomůže firma Pofisídla.cz. Založení společnosti není tak těžké. Profi sídla mají ve své nabídce dokonce i ready made společnosti, což jsou společnosti, které mají už hotové prostory a vám stačí už jen podepsat potřebné papíry a zařídit zaměstnance do vaší nové firmy.

ready made společnost

Pokud vás zajímá cena založení sídla, tak se vám to tu budu snažit přiblížit. V prvé řadě záleží, zda je to firma s.r.o. nebo a.s. Jestli jde o firmu s.r.o., založení stojí 7.900 Kč bez DPH a jedná se o využití již připraveného sídla společnosti a jsou v ní zahrnuty všechny poplatky nutné k založení této společnosti. Založení společnosti a ceník Profisidla.cz – zaplatíte 9.900 Kč bez DPH. Zakládáte-li firmu a.s, založení vás bude stát 39.900 Kč bez DPH.

V ceně založení společností je zahrnuto:

výdaje na založení – různé notářské poplatky a soudní poplatky

vyhotovení všech dokumentů nutných k založení vaší společnosti

náklady spojené s ověřováním podpisů a dokumentů

vyhotovení podpisů z rejstříku trestů, z katastru nemovitostí a z obchodního rejstříku

ohlášení volných živností

schůzka

Firma samozřejmě nabízí i doplňkové služby, v případě registrace společnosti k DPH si připlatíte 5.000 Kč, registrace společnosti k dalším daním (silniční daň, srážková daň, spotřební daň a podobně) 500 Kč za 1 registraci, vyřízení koncese od 1.500 Kč, vyřízení vázaných živností též od 1.500 Kč, vedení účetnictví od 1.500 Kč za měsíc a poskytnutí registračního sídla v Praze od 99 Kč za měsíc. Všechny tyto služby jsou uvedeny bez DPH. Tyto a další informace naleznete na stránkách Profi sídla, mají v nabídce i jiné služby a rádi vám s novou i stávající společností pomohou a poradí.