Pevné obálky

Igelitová obálka je velmi výhodná. Když máte doma igelitovou obálku, tak se nemusíte bát, že by vás zaskočilo něco nečekaného. Do igelitové obálky se dá dát vlastně úplně cokoliv. Já jsem zvyklá dávat do igelitové obálky třeba nakrájené ovoce pro mé děti. Moje děti mají hodně rádi jablka a banány anebo třeba meloun. A právě igelitová obálka se na to velmi hodí.

Igelitu a plastů je bohužel mnoho.

Neproteče a nerozpustí se, takže je igelitová obálka na tyto potraviny naprosto vhodná. Je ale mnoho druhů igelitových obálek. Nyní jak jste na začátku článku mohli zjistit, tak existují taky svačinové igelitové obálky. Dávám tam dětem ovoce nebo taky něco jiného, například co si přejí na svačinu. Ale taky jsou různé igelitové obálky, které se využívají úplně na něco jiného. Třeba například na finance anebo nějaké důležité dokumenty. A vy se nyní ptáte, jak si nějaké dokumenty mohu dát do malé igelitové obálky. Myslím, že je opravdu mnoho druhů obálek. A jsou igelitové obálky taky velké, takže tam může tedy všechny dokumenty, které potřebujete.

Obálky se dají vyrobit i z kelímku.

Navíc jsem taky zjistila, že igelitové obálky jsou taky perfektní na to, že si tam můžu schovat fotografie. Jsem sběratelka černobílých fotografií. Mám jich doma opravdu mnoho. Líbí se mi, protože mi připomínají minulost hlavně mé rodiny. Líbí se mi historie, takže na staré věci se mi velmi hodí igelitové obálky. Jsem z nich nadšená a mám je taky v různých barvách a velikostech. Fotografie mám v průhledných igelitových obálkách, abych se mohla prohlížet. A je výhodné to taky v tom, že fotky prohlížím v obálkách a nemusím na fotky sahat. Takže takto se fotky vůbec ne osahají a neponičí. A myslím, že igelitové obálky se hodí nejenom pro nás dospělé, ale taky je ocení hlavně i malé děti. Ty si tam mohou dávat drobnosti nebo namalované obrázky. Tyto obálky se doma prostě neztratí.