Ploty a oplocení podle vašich představ

Pečovat a chránit svůj majetek, by mělo být samozřejmé pro každého z nás. A není to žádná novinka. Pokud se podíváme do historie, ochranné prvky, zahrnující např. hradby měst, oplocení panských sídel nebo selských statků, kolem domů, zahrad a sadů, se vyskytovaly vždy. Bylo a je nutné chránit majetek i obyvatele, a to jak před vnikem nepovolaných osob, tak před volným vstupem divoké zvěře, nebo třeba oplotit pozemek, aby hospodářská zvířata nemohla utéct pryč.

okrasný plot

Pokud uvažujete o plotech a oplocení, nebo potřebujete řešit nový plot zejména pletivového charakteru a hledáte kvalitního dodavatele obraťte se na firmu PILECKÝ, s.r.o. Jejich služby, zahrnující i zajištění dopravy či stavbu oplocení na klíč, jsou na vysoké úrovni, o čemž svědčí více než dvacet let působení na našem trhu a také tisíce spokojených zákazníků. Přidejte se mezi ně a starosti hoďte za hlavu. S firmou PILECKÝ, máte totiž jistotu, že vaše zakázka bude provedena podle vašich představ a požadavků.

Nejen pletiva
Firma PILECKÝ, nabízí nejen ploty pletivového charakteru, ale např. i kované či průmyslové ploty, betonová oplocení, garážová vrata, automatické brány, ochranné prostředky a další doplňkový sortiment.
Nabídka je opravdu široká, takže si u vybere každý. Produkty lze jednoduše a pohodlně objednat na e-shopu, e-mailem, nebo telefonicky. Záleží jen na vás, jakou možnost si vyberete. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

oplocení pozemku


Objednali jste si špatně? Nic se neděje! Nemáme problém s tím, oplocení vám vyměnit, nebo vrátit peníze!

Nabídka pletiva:
· Klasické
· Čtyřhranné
· Dekorační
· Tenisové
· Speciální (lesnická, chovatelská apod.)

Garantované služby:
· Široká nabídka
· Bezplatné poradenství
· Nákup online
· Zajištění dopravy
· Zajištění stavby plotu
· Údržba a servis
· Výměna či vrácení peněz
· Rychlé dodání