S respektem k ručnímu zboží

I přes velkou konkurenci firem, které vyrábějí zboží tzv. fabrikově, existuje stále spousta drobných podnikatelů, kteří si zakládají na osobním přístupu k danému výrobku a své zboží stále vyrábějí ručně. Pro ně byla vytvořena webová stránka Fler, kde mohou své zboží prezentovat a následně prodávat. V rámci této stránky existuje online magazín, který se jednotlivým prodejcům věnuje podrobněji a ve svých článcích seznamuje čtenáře s jejich tvorbou. V rámci diskuse pak mohou konzultovat své případné dotazy ohledně výhod a povinností spojených s prodejem na Fler.
tkalcovský stav
Pro ty, kteří se chtějí naučit něčemu novému nebo se jen zdokonalit v tom, čemu se již věnují, slouží videa s návody na různé činnosti. Od šití, výroby šperků, pletení, čajových konvic až po výrobu vlastních bot. Pokud si chcete rozšířit obecné vědomosti například v oblasti krajek nebo výroby ozdobných vajec, potěší vás reportáže, které pro vás připravili a zveřejnili reportéři magazínu Fler.
Stránka je samozřejmě velmi užitečná i pro opačnou část návštěvníků, kteří nechtějí nic prodávat, ale spíše nakupovat. Velmi jednoduše zde naleznete to, co hledáte, jelikož nabídka není zaměřená pouze na konkrétní typ zboží. Druhou výhodou je fakt, že víte, kdo daný produkt nabízí, a jelikož je vše vyráběno ručně, je zde jistá šance na osobní domluvu s prodejcem, který vám produkt může vyrobit na míru.
výroba z hlíny
U případné reklamace či stížnosti je potřeba si uvědomit, že Fler je pouze zprostředkovatelem místa, kde se setkávají jednotliví prodejci a tudíž následná komunikace musí být vždy mířená na konkrétní osobu, která vám daný produkt prodala.
Patříte mezi ty, kteří stále ještě raději ohodnotí manuální práci před pásovou výrobou a jsou ochotni připlatit si za kvalitu, originalitu a osobní přístup ke každému z nabízených produktů? Pak je tato stránka přesně pro vás.