Unikněte do světa své bujné fantazie

Možná jste už i vy slyšeli o tom, že až z nekonečně vzdáleného dálného východu k nám doputovala jedna dobře promyšlená hra, které se lidé na celém světě nemohou nabažit. To, co započalo před několika lety v Japonsku, postupně doputovalo až sem a o tom, že se jedná opravdu o veliký úspěch, svědčí to, že na exit game neboli únikovou hru, můžete narazit už nejen v Praze, ale také v mnoha jiných českých městech.

tajemství

O co tedy vlastně konkrétně jde?
Jde o luštění různých šifer, hlavolamů, pátrání po ztracených předmětech anebo odhalování dvojí identity, zkrátka jde o pořádnou porci zábavy, při které se vám nažhaví mozkové závity. Pokud se rozhodnete navštívit únikovou místnost a vyzkoušet si na vlastní kůži únikovou hru, tak si můžete být jisti, že vám její pořadatelé naservírují pořádnou dávku napětí, tajemna a adrenalinu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

A to nejen vy, protože tato hra je určena pro dva až pět hráčů, což znamená, že budete z únikové místnosti odcházet s pořádnou hromadou zážitků, na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat. A taková porce zábavy jistě stojí za to. A pokud se této hry nebudete moci nabažit, tak jednou akcí to nekončí, nebojte. Můžete brzy přijít na jinou, novou variantu takové hry.

Zároveň to pro vás může být skvělým řešením i v situaci, kdy váháte, jakým dárkem obdarovat své blízké. Poukaz na účast v takového hře bude jistě originálním dárkem, který mile překvapí a v žádném případě nezklame. Zapomeňte už proto jednou na ohranou bonboniéru a láhev vína a připojte k ní něco opravdu jedinečného.

visací zámek

V únikové místnosti se jako mávnutím kouzelného proutku rázem všichni ocitnete v jiném, novém světě, budete muset intenzivně přemýšlet, spojit své síly a pátrat po věcech, které budou dráždit vaši představivost. Přijďte se tedy na chvíli zapotit při řešení neobvyklých hádanek a úkolů, kdy budete mít pocit, že jste se stali hlavními hrdiny filmu z televizní obrazovky.