Vířivka, to je věc!

Našinec si zpravidla vždycky vystačil s docela obyčejnou vanou. A pokud už snad měl doma vířivku, tedy bublinkovou lázeň, pak šlo zpravidla rovněž pouze o obyčejnou vanu, ve které si do vody docela prozaicky prděl. Protože tu po dlouhá léta skutečné vířivky nebyly k mání, a poté, co se na našem trhu objevily, byly leckdy tak drahé, že si kdekdo raději takový plezír odpustil. A užíval si i nadále nanejvýš té výše popsané „alternativní vířivky“.
terasová vířivka

Jenže pokrok nelze zastavit. Taková se stala postupně stále běžnější ve všemožných sanatoriích, aspoň trochu lepších hotelích a penzionech a nakonec nemohlo nedojít ani na soukromé příbytky.

A pokud byste po takové vířivce zatoužili i vy? Kdybyste ji i vy chtěli mít doma? Dnes už to vlastně není vůbec žádný problém.

Dnes už není pořízení si takové vířivky nic složitého. Na trhu se těchto nabízí celá řada druhů, a jsou tu i takové, jež se o sebe dokáží postarat úplně samy. Tedy ne že by měly nožičky, po kterých by přišly až k vám domů, nebo ručičky, kterými by se vám tam samy nainstalovaly, ale prostě dokážou leccos, čím svému majiteli ušetří fůru starostí.

Takové vířivky se třeba dokážou i samy čistit, případné nečistoty v sobě zachycují takzvaným skimmerem, a pokud snad tyto klesnou na dno, jsou odstraňovány dnovým sáním. Dokonce je možno tyto vířivky ovládat i přes telefon nebo tablet, pomocí nichž lze ovládat třeba světlo, trysky či nastavení teploty vody.

Pokud si pak člověk takovou vířivku pořizuje, měl by se zajímat hlavně o to, jak je funkční a pohodlná, jaké nabízí wellness programy. Plus by si takový kupec měl promyslet, zda chce mít tuto vířivku doma nebo pod širým nebem, protože ta posledně zmíněná vyžaduje nejlépe i izolační fólii, jež udržuje teplo a chrání před mrazem. Pak je třeba promyslet i to, jaká další udělátka si k ní pořídit a jak tato mají fungovat, aby dobře sloužila a nebyla nikterak na obtíž.
černoši ve vířivce

A když člověk následně takovou vířivku doma má, může si v ní užívat relaxačních koupelí stejně jako tuto používat třeba i k léčebným účelům. A takové programy proti stresu, nespavosti, bolestem hlavy a zad a kdo ví čemu ještě mohou být věru k nezaplacení.

Na rozdíl od vířivky samotné, jež už dnes k zaplacení je.