Květiny budou vždy v módě

Pojďme si říct upřímně – ne každý má zálibu v pěstování květin nebo čas se o kytičku starat. Co třeba takový kaktus? Vypadá velmi krásně a elegantně a stačí ho zalévat jednou za měsíc. Na to si najde čas každý a nemusíme se bát, že nám okrasný doplněk zvadne. Stačí zvolit barvu keramického květináče, který bude kontrastem k ostatnímu vybavení vašeho bydlení.
A pokud ani kaktus nebude pro vás to pravé ořechové, tak postačí sušené květiny – navíc přichází podzim a tato dekorace je v tomto období naprosto úžasná. V každém obchodě s doplňky najdeme krásné suché květy. Rozmístění ve vašem bytě je na každém, ale pamatujme si – méně je více!
kaktusy na parapetu

Výraznější barvy
Máte většinu nábytku světlé barvy? Oživte ho jednou pastelovou barvou! Tyrkysovou nebo levandulovou nikdy nic nezkazíte. A je tolik možností nákupu doplňků v těchto odstínech. Záclonky, prostírání na jídelní stůl, polštáře na pohovku a spoustu dalších. Navíc je ověřené, že takové sladění barev působí na člověka dojmem upraveného, uklizeného a moderního bytu. A přiznejme si, že tohle je důležité pro všechny. Jak pro návštěvu, tak pro nás, kteří v domácnosti žijeme.
šedá pohovka
Tapety na zeď
Nejoblíbenější a vlastně levnější způsob oživení vašeho bytu a . Tapety jsou samolepící, takže je jednoduchá i jejich aplikace a nemusí si na pomoc zvát odborníky. Skvělé na tom je, jaký neuvěřitelný výběr tapet a tak můžete změnit každý pokoj nebo kout vašeho interiéru. Vaše domácnost bude mít za malý okamžik úplně jiný a jedinečný vzhled. Na své si přijdou i vaše děti, které mohou mít díky tapetám pokojíček plný oblíbených pohádkových postav.
rohová kuchyň
Svíčky a svícny
V období podzimu vaší domácnost krásné zvýrazní svíčky. Nejen, že vám krásně provoní domov, ale navíc vypadají krásně a některé velmi designově. Můžete vybírat, tak aby ladily k ostatním doplňkům. Například k barvě vystavené mísy. Nebo naopak kontrast k televiznímu stolku či jídelnímu stolu. A v neposlední řadě vykouzlí krásnou atmosféru v koupelně, kde každý rád relaxuje po dlouhém zimním dni. A další bonus? Pořídíme za pár korun!
Další věci kromě svíček jsou také okrasné svícny nebo lampy. Svícen vypadá stylově na jídelním stole nebo na polici nad televizí, či vedle TV. A určitě nezapomeneme na malou lampičku, které může být vedle postele nebo pohovky. Ať už ke čtení nebo odpočinku s tlumeným světlem.