Pomůžeme všem!

Díky tomu, že jsme profesionální nebankovní společnost, pak mají šanci opravdu všichni. Dokážeme pomoci nejen klientům, kteří potřebují finance do několika hodin, ale i podnikatelům, či živnostníkům, se záznamy v registrech, či dokonce v exekučním řízení. Půjčíme vám až do 70% hodnoty nemovitosti a to není zrovna málo! K tomu nabízíme nízké splátky, rozumný úrok a garanci všech aspektů, po celou dobu splácení. Pokud hledáte na našich stránkách položku americká hypotéka kalkulačka, tak zcela zbytečně. Ke každému jednomu přistupujeme individuálně, řešíme vaše problémy ne podle jednoho měřítka, ale podle množství parametrů a kritérií.
stačí vyplnit online formulář
V praxi to znamená, že i na první pohled zcela beznadějný klient, může projít naším schvalovacím sítem. Jen málokdo v dnešní době pomáhá rizikovým klientům. A vidíte, my patříme mezi ně! Dnes a denně se na nás obracejí lidé s finančními těžkostmi, dnes a denně radíme, jak z nic ven!

hypotéky se zástavou nemovitosti

Poskytujeme finance všem podnikatelům, kteří je využijí k podnikatelským účelům. Pro fyzické osoby samozřejmě také najdeme řešení. Zprostředkujeme jim pomoc u partnerských subjektů. A to všechno bez jakýchkoli vstupních poplatků. Našim krédem je solidnost. Samozřejmě, že svou práci vykonáváme pro zisk, ale nikdy nesmí jít na úkor klienta. Všechny kroky jsou transparentní, o veškerých aktivitách spojených s vašim jménem, jste předem informováni. Stačí, pokud můžete ručit vlastní nemovitostí, provozovnou, výrobními prostory. Stačí zaslat pár fotografií exteriéru i interiéru a o ostatní se postaráme my. Zajistíme odhad nemovitosti, postaráme se o vklad do Katastru nemovitostí. Půjčenou částku můžete v tu chvíli použít na jakékoli aktivity, bez toho, abychom dozorovali účel spotřeby. Nabízíme vám opravdu dokonalý produkt po všech stránkách a ve všech směrech! Tak neváhejte a ozvěte se, třeba klidně hned!