Rychle a snadno vyřízená půjčka

Trápíte se kvůli penězům? Pořád se Vám jich nedostává? Máte jich málo? Nevycházíte ani jeden měsíc? Musíte často řešit půjčky a pořád si dokola půjčovat a splácet? Nemáte na splácení dluhů, závazků nebo dokonce exekucí? Máte záznam v registru kvůli tomu, že včas nesplácíte půjčku nebo Vám utekla platba za paušál, a proto máte záznam v registru?

kalkulačka peníz

Právě pro takovéto a mnohé další podobné případy je zde nebankovní hypotéka. Pro ni si nejdete do banky, ale využijete jiného poskytovatele půjčky. Sjednání je velice rychlé, trvá třeba pár minut, pokud budete mít připravené podklady. Peníze můžete mít do druhého dne na účtu, vyplácí se totiž ihned. Stačí se ozvat a zadat pár základních údajů. Ověřování není vůbec složité a navíc uspějete i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Většinou se jedná o nějakou banalitu, proto i těmto lidem poskytujeme dlouhodobý úvěr formou hypotéky s ručením nemovitostí. Sjednání probíhá po internetu, takže nemusíte nikam cestovat ani nic složitě vyřizovat.

Potřebujete peníze na běžné potřeby? Nebo na výdaje? Splátky jiných půjček, oddlužení, úhradu exekucí, či si chcete naopak něco nového koupit nebo pořídit do bytu?

peněženka peníz

Využijte nebankovní hypotéky.

Peníze z takovéto půjčky můžete využít jakýmkoliv způsobem.

Poskytují se i hypotéky na pozemky.

Nečeká Vás žádné složité papírování, vše vyřídíte online.

Nízký úrok máte zaručen. Úroková sazba se pohybuje již od 4%.

V případě této hypotéky se ručí jakoukoliv nemovitostí.

Dlouhá doba splácení je pro nás taktéž samozřejmostí, může se jednat až o 30 let.

Díky tomu získáte každý měsíc nízké měsíční splátky, které budete zvládat splácet.

Získáte například 70% z odhadu nemovitosti. Můžete však získat třeba až 90% z odhadu.

Peníze se vyplácí ihned na Váš účet. Můžete s nimi naložit podle libosti.

Ručí se vždy nějakou nemovitostí, kterou máte ve vlastnictví. Může se jednat o byt, dům, pozemek a mnoho dalších nemovitostí. Doložit musíte alespoň 8 fotografií nemovitosti, aby se mohla nechat odhadnout.